بهره برداری از 2 طرح ورزشی و پرورش قارچ خوراکی در قصرشیرین


قصرشیرین- ایرنا- به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، بهره برداری از 2 طرح ورزشی و پرورش قارچ خوراکی روز شنبه با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مسوولان قصرشیرین آغاز شد. بهره برداری از 2 طرح ورزشی و پرورش قارچ خوراکی در قصرشیرین

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار قصرشیرین اعتبار هزینه شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را از محل اعتبارات بسیج سازندگی، 2 میلیارد و 300 میلیون ریال اعلام کرد.
فرامرز اکبری، مجموعه ورزشی در محله قصر جدید با 13 هزار متر مربع مساحت و صرف 2 میلیارد ریال اعتبار و همچنین طرح پرورش قارچ خوراکی با 300 میلیون ریال اعتبار را از طرح های افتتاح شده در آخرین روز از گرامیداشت هفته بسیج در قصرشیرین ذکر کرد.
وی همچنین با گرامیداشت هفته بسیج با بیان این که بسیجیان امروز در همه صحنه ها حضوری فعال و موثر دارند، اظهار داشت: رویکرد بسیج، حفاظت و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای نظام اسلامی است.
فرماندار قصرشیرین بیان کرد: نقش بسیج به عنوان یک نیروی مردمی قوی، در هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین دوران سازندگی بر کسی پوشیده و پنهان نیست و امروز نیز بسیجیان با درخشش در زمینه های مختلف، تلاش بی چشم داشتی برای تعالی و پیشرفت کشور دارند.
قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه، دارای 186 کیلومتر مرز با عراق است و در امتداد این مرزهای طولانی ، 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان قرار دارد که اولی هم مرز با حوزه حکومت مرکزی (بخش عربی) و دومی هم مرز با اقلیم کردستان عراق است.

   + فرید معصومی - ٦:٢٤ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳٩٥